Nad całością działań WFK czuwa Zarząd Stowarzyszenia, który tworzą:

[learn_more caption=”Prezes Stowarzyszenia – Beata Marczak ” state=”close”] Kobieta, od której Wrocławskie Forum Kobiet się zaczęło. Wymazała ze swojego słownika słowa ?nie da się? i ?niemożliwe?, bo jak twierdzi: ?Gdy żyjesz z Bogiem, wszystko jest możliwe.? Do szczęścia, poza Bogiem, potrzebuje ludzi. To właśnie bycie z innymi daje jej siłę napędową oraz motywuje ją do działania. Ma szczególny dar do nawiązywania relacji. W niezwykły sposób zaraża innych swoją radością i pasją życia z Bogiem i dla Boga. Na co dzień jest nauczycielką języka angielskiego w przedszkolu. Kocha pracować z dzieciakami i to z wzajemnością! Razem z mężem wychowuje czterech synów.

Motto życiowe: Kochaj bliźniego swego jak siebie samego. [/learn_more]

[learn_more caption=”Wiceprezes Stowarzyszenia – Małgorzata Ryman ” state=”close”] Ma duszę organizatora. Świetnie sprawdza się w sytuacjach gdy: trzeba coś policzyć, ustalić oraz wynegocjować. Twardo stąpa po ziemi. Robi to w iście mistrzowskim stylu, z dużą dozą poczucia humoru i rzadko słabnącą energią. Zawodowo pracuje jako dyrektor szkoły i przedszkola oraz terapeuta i nauczyciel. W swoją niełatwą pracę wkłada całe serce i ma do niej ogromną pasję. Wierzy w ludzi, dzięki czemu łatwo nawiązuje z nimi kontakty. Jak sama stwierdza jej hobby to spotykanie się z innymi przy filiżance dobrej kawy lub dobrym filmie.

Motto życiowe: W życiu nie ma przypadków. Wszystko, co się dzieje, ma jakiś cel. [/learn_more]

[learn_more caption=”Członek Zarządu – Marta Karel ” state=”close”] Z natury perfekcjonistka, która woli pisać niż mówić – czego dowodem jest współprowadzony przez nią blog Od Serca. Będąc dużym wsparciem dla wizjonerów, pomaga im stanąć na gruncie rzeczywistości. Niestraszne jej tabelki i terminarze. Na co dzień zajmuje się domem, jest żoną i mamą trójki dzieci. Dzięki rodzinie docenia piękno spontaniczności. Ukończyła germanistykę, więc zdarza jej się także udzielać lekcji lub tłumaczyć teksty. Uwielbia czytać, co jak sama stwierdza, zakrawa na uzależnienie, więc równoważy swój „nałóg” chodzeniem po muzeach, parkach, górach i słuchaniem muzyki.

Motto życiowe: ?Cokolwiek czynicie, z duszy czyńcie, jak dla Pana, nie dla ludzi.? [/learn_more]

[learn_more caption=”Członek Zarządu – Regina Makowska ” state=”close”]

Z Wrocławskim Forum Kobiet współpracuje już od 7 lat. Zaskakuje innych swoją pogodą ducha, otwartością i gotowością do pomocy. Na co dzień prowadzi gospodarstwo domowe. Charytatywnie udziela korepetycji z chemii, fizyki, matematyki i jako wolontariuszka wspiera wrocławską kadrę Royal Rangers. Urodzona liderka i organizatorka. Uwielbia czytać. Uprawia sport, fotografuje, gotuje, podróżuje, interesuje się ogrodnictwem ekologicznym. Jednym zdaniem: Nigdy się nudzi!

Motto życiowe:
?A więc wszystko cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie? [/learn_more]