Nad całością działań WFK czuwa Zarząd Stowarzyszenia, który tworzą:

BEATA MARCZAK – Prezes Stowarzyszenia

Kobieta, od której Wrocławskie Forum Kobiet się zaczęło. Wymazała ze swojego słownika słowa „nie da się” i „niemożliwe”, bo jak twierdzi: Gdy żyjesz z Bogiem, wszystko jest możliwe. Do szczęścia, poza Bogiem, potrzebuje ludzi. To właśnie bycie z innymi daje jej siłę napędową oraz motywuje ją do działania. Ma szczególny dar do nawiązywania relacji. W niezwykły sposób zaraża innych swoją radością i pasją życia z Bogiem i dla Boga. Na co dzień prowadzi Chrześcijańskie Przedszkole Montessori. Kocha pracować z dzieciakami i to z wzajemnością! Razem z mężem wychowuje czterech synów.
Motto życiowe: Kochaj bliźniego swego jak siebie samego.

MAŁGORZATA RYMAN – Wiceprezes Stowarzyszenia

Ma duszę organizatora. Świetnie sprawdza się w sytuacjach, gdy: trzeba coś policzyć, ustalić oraz wynegocjować. Twardo stąpa po ziemi. Robi to w iście mistrzowskim stylu, z dużą dozą poczucia humoru i rzadko słabnącą energią. Zawodowo pracuje jako dyrektor szkoły i przedszkola oraz terapeuta i nauczyciel. W swoją niełatwą pracę wkłada całe serce i ma do niej ogromną pasję. Wierzy w ludzi, dzięki czemu łatwo nawiązuje z nimi kontakty. Jak sama stwierdza, jej hobby to spotykanie się z innymi przy filiżance dobrej kawy lub dobrym filmie.
Motto życiowe: W życiu nie ma przypadków. Wszystko, co się dzieje, ma jakiś cel.

REGINA MAKOWSKA – Członek Zarządu

Z Wrocławskim Forum Kobiet współpracuje już od ponad 10 lat. Zaskakuje innych swoją pogodą ducha, otwartością i gotowością do pomocy. Na co dzień prowadzi gospodarstwo domowe. Charytatywnie udziela korepetycji z chemii, fizyki, matematyki i jako wolontariuszka wspiera wrocławską kadrę Royal Rangers. Urodzona liderka i organizatorka. Uwielbia czytać. Uprawia sport, fotografuje, gotuje, podróżuje, interesuje się ogrodnictwem ekologicznym. Jednym zdaniem: Nigdy się nudzi!
Motto życiowe: Wszystko co byście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie.