WFK wspiera ideę projektu Danieli Sikory, autorki książki ?Milczenie jest złotemdaniela ? prawda o handlu ludźmi?. Daniela ukończyła studia magisterskie z pedagogiki i studia podyplomowe z Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Przeszła również trening, aby stać się profesjonalnym coachem, według metody Coach Wise.

Problem handlu ludźmi zgłębiała już samodzielnie ? studiując raporty, książki, artykuły, wywiady, fragmenty protokołów rozpraw sądowych z tego zakresu, akty prawne, ustawy, strony internetowe organizacji, działających w tym zakresie oraz konsultując się z osobami bezpośrednio dla nich pracującymi. Jej pasją jest docieranie do ludzi z informacją o tym złożonym problemie, zabieganie o autentyczną ludzką wolność. Wierzy w prewencję przez edukację, zaczynając od zwykłych rozmów, poprzez wykłady, rozpowszechnianie swojej książki w Internecie, aż po aktywne informowanie społeczeństwa.

Bezpłatnego ebooka ?Milczenie jest złotem ? prawda o handlu ludźmi? oraz więcej informacji o projekcie YouCaFreeUs możecie znaleźć TUTAJ.