Serdecznie zapraszamy na Wieczór dla Kobiet organizowany w Gminie Wisznia Mała
z okazji Dnia Matki

 

Spotkamy się pod hasłem NIE DAJ SIĘ ZMARTWIENIOM. W trakcie Wieczoru w kameralnej atmosferze posłuchamy minikoncertu, historii z życia oraz wartościowego wykładu. Dla uczestniczek przygotowany zostanie słodki poczęstunek.

NIE DAJ SIĘ ZMARTWIENIOM to wykład o rzeczach, na które mamy wpływ i tych, które leżą poza granicami naszych możliwości, o wierze i zaufaniu, a także o powodach, dla których nie musimy się martwić.

Dzięki wsparciu OKSiR Wisznia Mała udział w spotkaniu jest nieodpłatny. Z racji ograniczonej ilości miejsc wymagana jest rejestracja.

MIEJSCE / Świetlica w Krynicznie, gm. Wisznia Mała, ul. Parkowa 6
TERMIN / czwartek, 23 maja, godz. 18:30-21:00
KOSZT/ bezpłatnie

W PROGRAMIE:
Wykład / Lidia Nowakowska
Koncert / Agnieszka i Tymoteusz Kozłowscy
Poczęstunek / kawa, herbata, ciasto

 

Lidia Nowakowska / żona pastora Kościoła Zielonoświątkowego w Oleśnicy; założycielka Oleśnickiego Forum Kobiet; lektor języka angielskiego w Szkole Językowej; mama Oliwii i Natana. Lubi dobrą muzykę (sama gra na pianinie), gotowanie, dobrą książkę i uwielbia przebywać ze swoją rodziną. Ukończyła Wyższą Szkołę Teologiczno-Społeczną w Warszawie. Jej wielką pasją i pragnieniem jest widzieć kobiety wzrastające w Bogu i służące Mu z całego serca. Lubi słuchać mądrych ludzi i uczyć się od nich.

 

 

WIĘCEJ INFORMACJI /  kontakt@wroclawskieforumkobiet.org, +48 668 548 994
*W spotkaniu nie przewidujemy udziału dzieci i niemowląt. Prosimy o wyrozumiałość.

Rejestracja /  +48 668 548 994

 

Na Wieczór dla Kobiet zapraszają:

                            Wrocławskie Forum Kobiet