Cokolwiek robimy i gdziekolwiek mieszkamy, mamy coś wspólnego: każda z nas coś straciła, czegoś się boi i o czymś marzy. Nosimy niewidzialne broszki z napisem ?Zauważ mnie?. Dobra wiadomość brzmi: zostałyśmy zauważone, jeszcze zanim się urodziłyśmy! Ktoś wybrał nas i pokochał, bez względu na koszty i nasz odzew, bądź jego brak. On zna nasze serca lepiej niż my same i sam jest doskonałą odpowiedzią na każdą naszą potrzebę. Wiedziałaś o tym? Nie jesteś dziełem przypadku, a to że znalazłaś się właśnie w tym miejscu i czasie ma znaczenie, nadane przez samego Stwórcę i Odkupiciela.

Znajdziesz tutaj zainspirowane Słowem Bożym oraz codziennymi obserwacjami historie wzięte prosto z naszego życia. Każda z nas poznała i przyjęła zbawienie i miłość, okazane w Jezusie Chrystusie, każda z nas doświadcza, jak ogromną moc ma Boże Słowo, czytane i stosowane nie tylko od święta, ale przede wszystkim w szare poniedziałki i samotne soboty.

Zapraszamy Cię do wspólnego odkrywania myśli Bożego serca o nas i dla nas. Opowiadamy o zwyczajnych dniach, jak i o wyjątkowych momentach olśnienia, bo w każdym z nich mamy szansę na odnalezienie śladów obecności żywego Boga i przejawów Jego dobroci.

Od serca ? Autorki

Zawarte w książce historie pojawiły się na przestrzeni kilku lat na blogu Od Serca.