Darmowy Program PIT

Wieczór dla Kobiet WDZIĘCZNE SERCE

Nic nie jest nam dane przypadkiem ani raz na zawsze.
Wdzięczne serce potrafi dostrzec najbardziej ukryte powody do wdzięczności i okazuje ją chętnie i stale. 
Jak to zrobić, jeśli zmartwienia wydają się przeważać? Czy naprawdę da się dziękować za wszystko?

***

W okresie przedświątecznym jesteśmy często mocno zabiegane, ale jednocześnie przepełnione radosnym oczekiwaniem. Chcemy spotkać się, aby słuchać i rozmawiać o tym, jak pielęgnować wdzięczność i jak się jej się uczyć. Posłuchamy pięknych dźwięków i spędzimy czas przy smacznej kolacji. Spotkajmy się w ten grudniowy wieczór. Serdecznie zapraszamy!

 

Mówczyni:

Lidia Nowakowska / żona pastora Kościoła Zielonoświątkowego w Oleśnicy; założycielka Oleśnickiego Forum Kobiet; lektor języka angielskiego w Szkole Językowej; mama Oliwii i Natana. Lubi dobrą muzykę (sama gra na pianinie), gotować, dobrą książkę i uwielbia przebywać ze swoją rodziną. Ukończyła Wyższą Szkołę Teologiczno-Społeczną w Warszawie. Ulubiony werset Lidzi to: Dzieje Ap. 16:14, ponieważ tam jej imię i jej męża występują w jednym wersecie 🙂 Jej wielką pasją i pragnieniem jest widzieć kobiety wzrastające w Bogu i służące Mu z całego serca. Lubi słuchać mądrych ludzi i uczyć się od nich.

 

Historia życia:

 

Kasia Kalupa / Przede wszystkim żona i matka trójki wspaniałych dzieci. Jest jedną z pomysłodawczyń i założycielek fundacji EXIT. W ramach działań fundacji współtworzy projekt ODNOVA. Poza działalnością charytatywną jest mocno zaangażowana w budowanie i wzmacnianie Kościoła lokalnego, tj.: Społeczność Chrześcijańska we Wrocławiu. Prowadzi program „Radość z uzdrowienia”, koordynuje „Pokój modlitwy”. Udziela się publicznie jako mówca konferencyjny. Razem z mężem prowadzą poradnictwo rodzinne, przedmałżeńskie, oraz są mocno zaangażowani w wydarzenie „weekend dla małżonków Alma”. Katarzyna swoje życie silnie utożsamia ze służbą dla Boga. Jako pragmatyk, jest zwolennikiem wiary opartej raczej na działaniu. Jej marzeniem i głównym celem w służbie jest to by każdy człowiek miał możliwość doświadczenia Ojcowskiego Serca Boga, Jego dotyku miłości, oraz poznania Jezusa Chrystusa i doświadczenia Jego uzdrowienia w każdym wymiarze swojego życia.

 

 

Miejsce, termin, opłata:

Wrocław, Kamienica pod Aniołami, ul. Kazimierza Wielkiego 31-33
środa, 12 grudnia 2018 r., godz. 18:30 do 21:00
Opłata / 25 zł/os

W programie:

Wykład / Lidia Nowakowska
Historia z życia / Kasia Kalupa
Mini koncert i Kolacja 🙂

 

Opłaty prosimy wpłacać na konto:

Stowarzyszenie Wrocławskie Forum Kobiet, ul. Komandorska 53F/1B, 53-342 Wrocław
PKO Bank Polski konto nr 19 1440 1387 0000 0000 1446 8226
Tytułem: Wieczór dla Kobiet WDZIĘCZNE SERCE / Imię i nazwisko osoby, za którą dokonywana jest wpłata

Rejestracja:

Prosimy o telefon: +48 668 548 994