Darmowy Program PIT

2018

Konferencja dla Kobiet WOLNA OD STRACHU

 

 

Strach odbiera marzenia i radość. Hamuje i paraliżuje. Wydaje się nie do pokonania.
A gdyby się okazało, że nie musisz się bać? Uwierzyłabyś?

„Nie bój się, tylko wierz.” // Ew. Marka 5:36 B

 

 

Mówczynie:

BOŻENA CIECHANOWSKA // psycholog, psychoterapeuta, trener i coach z zakresu umiejętności psychospołecznych. Pedagog w zakresie resocjalizacji. Właścicielka Akademii Kompetencji INGENIUM Strefa Zmiany. Zaangażowana w służbę wśród kobiet. Mama Rut i Kornelii.

 

 

 

ANNA PACYNIAK // lat 35, od 16 żona Dawida, pastora kościoła baptystów we Wrocławiu. Wspólnie wychowują 4 dzieci. Pracuje w biurze firmy produkcyjnej. W kościele zaangażowana w służbę punktu katechetycznego dla dzieci. Dla relaksu piecze i jeździ na rowerze.

 

 

 

AGNIESZKA PIĄTKOWSKA // absolwentka pedagogiki Uniwersytetu Wrocławskiego, od 20 lat czynny nauczyciel w szkole. Prywatnie żona (z 25-letnim stażem) pastora Chrześcijańskiej Wspólnoty „Wrocław dla Jezusa”, mama trójki dorosłych dzieci. Od niedawna teściowa, jeszcze nie babcia – choć, któż to wie 🙂
Zafascynowana Bożą mądrością i miłością. W jej sercu najsilniej gra świadomość szansy na pokonywanie swoich ograniczeń z Bożą pomocą.
Najczęściej opowiada o tym, czego nauczyła się ze swoich porażek, wierząc, że „moc w słabości się doskonali”, a błąd, który sprawia, że wzrasta twoja pokora, jest lepszy niż osiągnięcia, które sprawiają, że wzrasta twoja arogancja.

 

 

Historie z życia:

Lidia Stanek-Wichlińska // artystyczna dusza, zafascynowana siłą świadomego wpływu. Prowadzi z mężem autorską pracownię szkła i Pracownię Dobrego Czasu – miejsce spotkań i aktywności społecznej dla dzieci i kobiet. Mama początkujących nastolatków – Poli i Wiktora. Wielbicielka przestrzeni po horyzont, dobrej herbaty
i gwaru gości w domowym zaciszu.

 

 

 

Agata Witkowska // od 16 lat działa w sektorze organizacji pozarządowych. Jej praca skoncentrowana jest głównie na środowiskach najtrudniejszych. Jest członkiem Mazowieckiej Terenowej Rady ds. Readaptacji i Pomocy Skazanym. Od stycznia 2018 r. jest prezesem YOU CAN FREE US. Chce stawać po stronie tych, którym ktoś chce zabrać to co najcenniejsze w życiu – WOLNOŚĆ. Jej motto: Wszystko, co robię i jak to robię. jest napędzane obrazem i miłością Jezusa.

 

 

 

Honorata Wąsowska // ur. w 1975 roku. Absolwentka Wydziału Nauk o Zdrowiu Akademii Medycznej w Poznaniu. Od 2008 roku koordynatorka działań misyjnych i charytatywnych w Ugandzie z ramienia Wielkopolskiego Stowarzyszenia Edukacyjnego.
www.uganda.info.pl

 

 

 

Oprawa muzyczna:

Zespół muzyczny z Kościoła Kierunek

Miejsce, termin, opłata:

MIEJSCE // Wrocław // Haston City Hotel // ul. Irysowa 1-3
TERMIN // sobota, 10 listopada 2018
GODZINA // 10:00 – 18:00 // rejestracja od 9:00
KOSZT // do 19 października – 65 zł // od 20 października – 75 zł

Wpłaty prosimy wpłacać na konto:
Wrocławskie Forum Kobiet, ul. Komandorska 53F/1b, 53-342 Wroclaw
PKO Bank Polski 19 1440 1387 0000 0000 1446 8226
w tytule wpisując: KONFERENCJA oraz imię i nazwisko osoby, za którą dokonywana jest wpłata.
W razie rezygnacji kwota nie będzie zwracana.
Rejestracja bez opłaty będzie anulowana po 5 dniach.

W konferencji nie przewidujemy udziału niemowląt i dzieci. Dziękujemy za wyrozumiałość.

 

Rejestracja:

REJESTRACJA ZOSTAŁA JUŻ ZAMKNIĘTA.
W celu wpisania się na listę rezerwową, prosimy o kontakt:
mailowy: rejestracja@wroclawskieforumkobiet.org
lub telefoniczny: +48 668 548 994.

 

Regulamin i ochrona danych osobowych

Prosimy, zapoznaj się z regulaminem i z informacją o przetwarzaniu danych osobowych

 

Zalecany dojazd:

SAMOCHODEM // Haston City Hotel zlokalizowany jest przy głównej drodze wyjazdowej w kierunku Poznania, między Obwodnicą Śródmiejską a Autostradową Obwodnicą. Kilkaset metrów od CH Marino. W dniu konferencji dla Uczestniczek na hasło: Forum Kobiet PARKING HOTELOWY BĘDZIE BEZPŁATNY. Przy wjeździe szlaban na parking od ul. Irysowej będzie otwarty.

TRAMWAJEM // linie 1, 7 i 15, kierunek: Poświętne, przystanek: Poświętne (koniec trasy), później pieszo ul. Żmigrodzką mijając po lewej stronie CH Marino. Hotel znajduje się ok. 0,5 km od przystanku w kierunku na Poznań.

AUTOBUSEM // linią 129, kierunek:  Poświęcka (Ośrodek zdrowia), przystanek: Poświęcka (Ośrodek zdrowia) (koniec trasy) lub linią podmiejską 908 (kierunek Psary) do przystanku Żmigrodzka (Obwodnica).

Jak dojechać z Dworca Autobusowego lub Dworca Głównego do Hotelu, w którym odbędzie się konferencja?
Należy skorzystać z tramwaju linii 15 kierunek Poświętne:
z Dworca Autobusowego słupek 21002 / tutaj rozkład jazdy;
Z Dworca Głównego słupek 10226 / tutaj rozkład jazdy