Darmowy Program PIT

Konferencja WOLNA OD STRACHU

Konferencja dla Kobiet WOLNA OD STRACHU

 

 

Strach odbiera marzenia i radość. Hamuje i paraliżuje. Wydaje się nie do pokonania.
A gdyby się okazało, że nie musisz się bać? Uwierzyłabyś?

„Nie bój się, tylko wierz.” // Ew. Marka 5:36 B

 

Dziękujemy za udział w konferencji!

Płyty z wykładami można zamówić pisząc na: kontakt@wroclawskieforumkobiet.org

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z konferencji >>>

Wykłady:

Tytuł: „UCIECZKA Z WIĘZIENIA”
Mówczyni: BOŻENA CIECHANOWSKA //
 psycholog, psychoterapeuta, trener i coach z zakresu umiejętności psychospołecznych. Pedagog w zakresie resocjalizacji. Właścicielka Akademii Kompetencji INGENIUM Strefa Zmiany. Zaangażowana w służbę wśród kobiet. Mama Rut i Kornelii.

 

 

 

Tytuł: „SPOJRZEĆ PRAWDZIE W OCZY”
Mówczyni: ANNA PACYNIAK // 
lat 35, od 16 żona Dawida, pastora kościoła baptystów we Wrocławiu. Wspólnie wychowują 4 dzieci. Pracuje w biurze firmy produkcyjnej. W kościele zaangażowana w służbę punktu katechetycznego dla dzieci. Dla relaksu piecze i jeździ na rowerze.

 

 

 

Tytuł: STRACH – SZANSA CZY ZAGROŻENIE?
Mówczyni: AGNIESZKA PIĄTKOWSKA //
absolwentka pedagogiki Uniwersytetu Wrocławskiego, od 20 lat czynny nauczyciel w szkole. Prywatnie żona (z 25-letnim stażem) pastora Chrześcijańskiej Wspólnoty „Wrocław dla Jezusa”, mama trójki dorosłych dzieci. Od niedawna teściowa, jeszcze nie babcia – choć, któż to wie 🙂
Zafascynowana Bożą mądrością i miłością. W jej sercu najsilniej gra świadomość szansy na pokonywanie swoich ograniczeń z Bożą pomocą.
Najczęściej opowiada o tym, czego nauczyła się ze swoich porażek, wierząc, że „moc w słabości się doskonali”, a błąd, który sprawia, że wzrasta twoja pokora, jest lepszy niż osiągnięcia, które sprawiają, że wzrasta twoja arogancja.

 

 

Historie z życia:

Lidia Stanek-Wichlińska // artystyczna dusza, zafascynowana siłą świadomego wpływu. Prowadzi z mężem autorską pracownię szkła i Pracownię Dobrego Czasu – miejsce spotkań i aktywności społecznej dla dzieci i kobiet. Mama początkujących nastolatków – Poli i Wiktora. Wielbicielka przestrzeni po horyzont, dobrej herbaty
i gwaru gości w domowym zaciszu.

 

 

 

Agata Witkowska // od 16 lat działa w sektorze organizacji pozarządowych. Jej praca skoncentrowana jest głównie na środowiskach najtrudniejszych. Jest członkiem Mazowieckiej Terenowej Rady ds. Readaptacji i Pomocy Skazanym. Od stycznia 2018 r. jest prezesem YOU CAN FREE US. Chce stawać po stronie tych, którym ktoś chce zabrać to co najcenniejsze w życiu – WOLNOŚĆ. Jej motto: Wszystko, co robię i jak to robię. jest napędzane obrazem i miłością Jezusa.

 

 

 

Honorata Wąsowska // ur. w 1975 roku. Absolwentka Wydziału Nauk o Zdrowiu Akademii Medycznej w Poznaniu. Od 2008 roku koordynatorka działań misyjnych i charytatywnych w Ugandzie z ramienia Wielkopolskiego Stowarzyszenia Edukacyjnego.
www.uganda.info.pl